ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

Νέα

Υπεύθυνος Δικτύου Συνεργατών (μεταφορικών εταιριών)

  • Μεταφορές / Διανομές
  • Υπάλληλοι / Στελέχη Γραφείου
  • Ασπρόπυργος

Δημοσιεύθηκε σήμερα

  • Πλήρης Απασχόληση
  • 3 - 5 έτη προϋπηρεσία

Seagull

Ο όμιλος Seagull που δραστηριοποιείται στον τομέα των μεταφορών & Logistics αναζητά Υπεύθυνο Δικτύου Συνεργατών (μεταφορικών εταιριών) για τον Ασπρόπυργο Αττικής  :

Υπεύθυνο Δικτύου Συνεργατών (μεταφορικών εταιριών)

Αρμοδιότητες:

  • Επικοινωνία με το Δίκτυο Συνεργατών της Εταιρείας
  • Ανάπτυξη νέου Δικτύου Συνεργατών
  • Συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρείας για την επίτευξη των στόχων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3-5 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Πολύ καλή χρήση MS Office/Excel
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας

Επιθυμητά προσόντα:

  • Συνέπεια και οργάνωση
  • Ικανότητα να αποδίδει σε συνθήκες πίεσης

Η εταιρεία προσφέρει:

Ικανοποιητικές αποδοχές, σε ένα οργανωμένο περιβάλλον εργασίας, με προοπτικές εξέλιξης.

Παρακαλούμε οι ενδιαφερόμενοι που πληρούν τα παραπάνω κριτήρια να αποστείλουν το βιογραφικό τους