ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

03/07

Εξωτερικός Πωλητής (Αθήνα)

  • Πωλήσεις Λιανικής
  • Αθήνα

Δημοσιεύθηκε πριν 2 ημέρες

West ΑΕ

ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ

ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ: ΑΘΗΝΑ

 Η West S.A. δραστηριοποιείται στον τομέα των Πωλήσεων και του Marketing από το 1994. Καλύπτουμε τις ανάγκες των πελατών μας σε Ελλάδα και Κύπρο με το έμπειρο προσωπικό μας. Η ανταπόκριση, ο επαγγελματισμός και η εμπειρία μας, εγγυώνται την άψογη υλοποίηση του έργου που αναλαμβάνουμε.

Η WEST S.A αναζητά Εξωτερικούς Πωλητές για λογαριασμό πελατών της που δραστηριοποιούνται στον τομέα των τροφίμων / καλλυντικών / τεχνολογίας / τηλεπικοινωνιών. Όσοι επιλεγούν θα πρέπει να είναι άτομα με διάθεση να αναπτυχθούν και να εξελιχθούν ως επαγγελματίες συμβάλλοντας στην εδραίωση και την προβολή των πελατών στην αγορά.

Η WEST AE παρέχει :

  • Σταθερό μηνιαίο μισθό ανεξαρτήτως πωλήσεων και ασφάλιση
  • Bonus με την επίτευξη στόχου πωλήσεων
  • Πλήρη, πενθήμερη απασχόληση από Δευτέρα – Παρασκευή, πρωινά ωράρια
  • Ιδιωτική ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
  • Μισθολογική εξέλιξη
  • Επαγγελματική εξέλιξη
  • Εκπαίδευση
  • Αξιολόγηση για διαρκή βελτίωση τεχνογνωσίας και δεξιοτήτων
  • Ευχάριστο & δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Εταιρικό αυτοκίνητο & έξοδα μετακίνησης
  • Κινητό τηλέφωνο

Απαραίτητα Προσόντα :

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 2 έτη
  • Απόφοιτος/η  Λυκείου/ΙΕΚ/ΑΕΙ
  • Ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια
  • Ομαδικό και συνεργατικό πνεύμα
  • Γνώση Αγγλικής και χρήση υπολογιστών (MS Office, κυρίως Microsoft Excel)
  • Άδεια οδήγησης Ι.Χ. αυτοκινήτου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άντρες υποψήφιους

  Αρμοδιότητες ρόλου :

  • Διαχείριση πελατολογίου σύμφωνα με  την στρατηγική της εταιρείας
  • Ανάπτυξη πωλήσεων και υλοποίηση του  πλάνου που έχει τεθεί
  • Καθημερινή επίσκεψη συνεργατών σύμφωνα με την περιοχή ευθύνης, δημιουργία και διατήρηση καλών σχέσεων με τους συνεργάτες
  • Ενεργή συμμετοχή στα meetings της εταιρείας
  • Αποτελεσματικός σχεδιασμός και προγραμματισμός της εργασίας θέτοντας προτεραιότητες και προτείνοντας λύσεις
  • Reporting

Η αποστολή των βιογραφικών σημειωμάτων γίνεται με ευθύνη των υποψηφίων, οι οποίοι είναι αποκλειστικά υπεύθυνοι για την αλήθεια και ακρίβεια των δηλούμενων στοιχείων ή/και εγγράφων. Με την αποστολή του βιογραφικού του σημειώματος ο κάθε υποψήφιος συναινεί σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν. 4624/2019, ως ισχύει, στην επεξεργασία των προσωπικών δεδομένων του, που περιέχονται στο βιογραφικό σημείωμα, καθώς και κάθε άλλου προσωπικού στοιχείου, που περιέλθει με ευθύνη του υποψηφίου στην κατοχή της WEST A.E και των συνεργαζόμενων με αυτήν εταιρειών.

Η WEST AE, διατηρεί τα βιογραφικά σημειώματα για δύο (2) έτη.

Κάθε υποψήφιος έχει δικαίωμα πρόσβασης, διόρθωσης, διαγραφής, περιορισμού της επεξεργασίας, εναντίωσης στην επεξεργασία τόσο έναντι της WEST AE όσο και των συνεργαζόμενων με αυτήν εταιρειών, (περισσότερες πληροφορίες https://westsa.gr/privacy-policy/ )