ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

28/06

Production Manager/Ασπρόπυργος

  • Μηχανικοί
  • Παραγωγή / Διαχ. Ποιότητας
  • Ασπρόπυργος

Δημοσιεύθηκε πριν 2 ημέρες

Adecco HR

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, βιομηχανικής μονάδας στον κλάδο του αλουμινίου, αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο για τη θέση:

Περιγραφή Θέσης

  • Σχεδιασμός και επίβλεψη των καθημερινών παραγωγικών διαδικασιών του εργοστασίου
  • Συμμετοχή στις επιθεωρήσεις ποιότητας, ευθύνη των συστημάτων ποιότητας και ασφάλειας
  • Έλεγχος απόδοσης και παραγωγικότητας του εξοπλισμού με στόχο την τήρηση των τεχνικών προδιαγραφών και τη διασφάλιση ποιότητας του τελικού προϊόντος
  • Προετοιμασία διαδικασιών για την πιστοποίηση των εγκαταστάσεων κατά τα διεθνή πρότυπα
  • Συνεργασία με υπεύθυνους τμημάτων
  • Επίβλεψη, εκπαίδευση και αξιολόγηση απόδοσης του προσωπικού παραγωγής
  • Προετοιμασία παρουσιάσεων (ανά 3 μήνες)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Μηχανολόγου μηχανικού ή μηχανικού παραγωγής (ΑΕΙ – ΤΕΙ)
  • Αποδεδειγμένη εμπειρία ως υπεύθυνος τμήματος παραγωγής ή ως βοηθός διευθυντή παραγωγής
  • Καλή γνώση MS Office και λογισμικού ERP
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Γνώση των προτύπων ποιότητας και των κανονισμών υγείας και ασφάλειας
  • Εξαιρετική ικανότητα επικοινωνίας
  • Εξαιρετικές οργανωτικές και ηγετικές δεξιότητες
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια

Παροχές Εταιρείας

  • Ευχάριστο και συνεργατικό περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητες εξέλιξης

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Για περισσότερες θέσεις εργασίας επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.adecco.gr και καταχωρίστε το βιογραφικό σας σημείωμα στη βάση μας. Για την καταχώριση του βιογραφικού σας στη βάση της Adecco προτείνεται η χρήση του Google Chrome.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.