ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

11/06

Υπάλληλος Υποδοχής (6ωρη απασχόληση)

  • Γραμματειακή Υποστήριξη
  • Εξυπ. Πελατών / Tηλεπωλήσεις
  • Παιανία

Δημοσιεύθηκε πριν 2 εβδομάδες

  • Μερική Απασχόληση

Καυκάς

Παιανία, Ανατολική Αττική, Ελλάδα | ΥπΥπ_ΠΑΙ_11.06 · Γενικά

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση κλήσεων και προώθησή τους στα αρμόδια τμήματα
  • Έλεγχος εισόδου - Υποδοχή πελάτων και καλωσόρισμα των συνεργατών
  • Παραλαβή-διαλογή αλληλογραφίας και προετοιμασία αποστολών
  • Άψογη διαχείριση, με ευγένεια και επαγγελματισμό, των αιτημάτων και των ερωτήσεων των πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή γνώση Αγγλικών & MS Office
  • Εξαιρετικές προφορικές και γραπτές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Διαχείριση χρόνου και ικανότητα διεκπεραίωσης πολλών εργασιών ταυτόχρονα
  • Ικανότητα διαχείρισης διαφωνιών - παραπόνων  με επαγγελματικό τρόπο
  • Επαγγελματισμός και ομαδικό πνεύμα

Προσφέρουμε

  • Πενθήμερη 6ωρη απασχόληση Δευτέρα – Παρασκευή
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών & παροχών
  • Εργασία σε ένα σύγχρονο, δυναμικό & πολύ-βραβευμένο περιβάλλον  (βράβευση για 10η φορά στο θεσμό Best Workplace)