ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ:

10/05

Μηχανικός Πωλήσεων

  • Μηχανικοί
  • Πωλήσεις Λιανικής
  • Ασπρόπυργος

Δημοσιεύθηκε πριν 10 ημέρες

  • Πλήρης Απασχόληση

D.TOUMBAS ENGINEERING

Η Δ. ΤΟΥΜΠΑΣ ΙΚΕ, ταχέως αναπτυσσόμενη βιοτεχνική εταιρεία κατασκευής και επισκευής ειδικών οχημάτων, με έδρα τον Ασπρόπυργο Αττικής

Αναζητά:

Μηχανικό Πωλήσεων

Αρμοδιότητες

  • Σύνταξη οικονομικών προσφορών και προσφορών δημόσιων ηλεκτρονικών διαγωνισμών (ΕΣΗΔΗΣ)
  • Καθημερινή επικοινωνία με πελάτες/ διεύρυνση του πελατολογίου (Δήμοι)
  • Παράδοση και εκπαίδευση του προσωπικού του πελάτη στη λειτουργία και συντήρηση των υπό προμήθεια μηχανημάτων/ οχημάτων

Απαραίτητα προσόντα

  • Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού, Ηλεκτρολόγου ή συναφούς αντικειμένου (ΑΕΙ ή ΤΕΙ)
  • Τουλάχιστον 2 έτη προϋπηρεσίας ως μηχανικός πωλήσεων σε μηχανήματα ή/και πωλήσεις σε δημόσιους φορείς θα εκτιμηθεί
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Άριστη γνώση H/Y
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Άριστη επικοινωνιακή ικανότητα
  • Σοβαρός και οργανωτικός χαρακτήρας

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus επί των πωλήσεων
  • Διαρκής εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας όπου προάγεται η ομαδικότητα και ο αλληλοσεβασμός.